Image
Image
HAKKIMIZDA

MOST DİJİTAL ile Hedeflerinize Ulaşın!

Most Dijital Creative Agency, 2015 yılından bu yana müşterilerine 360° ajans hizmeti vermekte ve bir çok sektörü Dijital Reklamcılık çözümleri ile tanıştırmıştır.

Most Dijital grup şirketi olduğu Most idea Yazılım çatısı altinda kurulmuş ve aynı kalite anlayışı ile hizmet vermektedir.

Web Yazılım ve Mobil uygulama geliştirme konularındaki tecrübeleri ile çalıştığı tüm firmaların ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, onlar için en uygun olan çözümleri geliştirir.

Türkiye’ nin en büyük firmaları ile çalışan Most Dijital Kurumsal kimlik çalışmaları, Kurumsal web sitesi, Kurumsal sosyal medya yönetimi ve medya satınanlma hizmetleri ile en çok tercih edilen ve memnun kalınan dijital ajanslardan biridir. Sizde Most Dijital çözümleri ile tanışmak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayıtlı Kullanıcı
0 +

Kayıtlı Kullanıcı

Mutlu Müşteri
0 +

Mutlu Müşteri

Çalışma Saati
0 +

Çalışma Saati

Tasarım

UI/UX Tasarım Desteği

Güzel fikirler ve iyi bir yazılım, bir uygulamayı / web sitesini mükemmel yapmak için yeterli olmayabilir. Kullanıcı deneyimi (Mobile UX) ve uygulamanın tasarımı, başarı için aynı derecede önemlidir.

İyi bir kullanıcı deneyim tasarımının unsurlarını dikkate alarak, kullanıcı deneyimimiz daha da iyileştirmeye çalışırız.

Useful (Kullanışlılık): Sistem, kullanıcının istek ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılamalıdır.

Usable (Kullanılabilir): Sistem, olabildiğince kolay ve kendi kendini tanımlayan olmalıdır.

Image
Image

Findable (Bulunabilir): Sistemde gezinmek kolay olmalı ve kendi kendini içgüdüsel olarak tanımlayan olmalıdır. Kullanıcı önemli bilgileri hızlı bir şekilde aramadan bulmalıdır.

Desirable (Arzu edilen): Sistemin tarzı, olumlu duygular ve takdir uyandırmalıdır. Kullanıcı sisteminizi

Accessible (Erişilebilir): Kullanıcının ürünleri/hizmetleri kullanma yeteneğinin, hedeflerine ulaşma derecesinin ve kolaylığının bir ölçüsüdür. Engelli kullanıcılar (ör: Renk körü veya görüşü çok zayıf olan bir kullanıcı), engelli olmayan kullanıcılar kadar sisteminizi kullanabilme deneyimine sahip olmalıdır. Dünya nüfusunun %15'inin bir tür engellilik yaşadığını biliyor muydunuz?

Credible (Güvenilir): Kullanıcı, size ve ürününüze güvenmelidir.