LİDER TEDARİKÇİ FİRMA
Üretim ve piyasa şartlarına uygun olarak hem Türkiye hem Asya’da üretim imkanı sunabilmesi uzun yıllar MrM’ nin dünya giyim sektörünün lider tedarikçi firmalarından biri olmasını sağlamıştır.

TRENDLERİN ÖNCÜSÜ
MRM, uzmanlaşmış olduğu en iyi kalitelerdeki giyim ürünlerini iş ortaklarıyla üretip Avrupa’ya ihraç etmektedir. MrM geçmişten gelen tecrübesi ile tekstilde konfeksiyon ayağındaki hız ve kalitesi yanında her zaman trendlerin modaya yansımasında öncülük etmiştir. Avrupa, Asya ve ABD’deki moda başkentlerinde yapılan araştırmaları ile müşterilerine koleksiyonlar hazırlamaktadır.

KALİTELİ VE HIZLI ÜRETİM
Geçmişi İstanbul’un köklü tabakhanelerine dayanan MRM 1988’den itibaren konfeksiyon alanında faaliyet göstermeye başlamış, Avrupa ve ABD’nin önde gelen markalarına kaliteli ve hızlı üretim yaparak kendisine sektörde sağlam bir yer edinmiştir.

STRATEJİK PARTNER
Değişen müşteri talepleri ve sektördeki değişimler sonucunda MRM kumaş konfeksiyonuna yönelmiş ve bu alanda da esnek ve hızlı üretim seçenekleriyle dünya hazır giyim sektörünün en iyi firmalarından birinin Türkiye ve Asya’daki stratejik partneri olmuştur.