Hakkımızda
Kreatif Ajans

2005 yılında kurulan Most idea yazılımın bir grup şirketi olarak 2014 yılından bu yana 360°  dijital iletişim hizmeti sunan bir ajansız.
Kurulduğumuz günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazanç ve işlere tercih ettik. En büyük kazancımız, işimize duyduğumuz saygı ve aşk.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile ilerleyen bir takım olduk, müşterilerimiz ile aile gibi olduk. Aldığımız ödüller ve büyük projelerde bu mutluluğumuzu perçinledi.

bizim için, her proje, yeni bir heyecan demek

Müşteri tarafında yeterince hazırlık yapılmamış, önem verilmeyen projeleri üstlenmeyiz. Çünkü bizim için her proje, yeni bir heyecan, yeni bir macera demek. Bu heyecanı müşteride göremezsek, o projenin başarılı olacağına inanmayız.

her adımda, açık iletişime inanırız

İşimizi ciddiye alırız. Kendi işimiz gibi benimser ve söz verdiğimiz zamanda bitirmek üzere maksimum çaba sarfederiz. Proje süresince her adımda yaşadığımız problemleri açık iletişim ve dürüstlükle paylaşırız.

müşterimizi, iş ortağımız gibi görürüz

Biz ilhamımızı müşterimizden alırız. Düşüncelerini, proje hedeflerini, hayallerini zevkle dinleriz. Çalışmalarımızı, iki ortak gibi, tutkuyla yürütür ve proje başarısı için fikirlerimizi, uzmanlığımızı ve enerjimizi ortaya koyarız.

daha yeni başlıyoruz, yapacak çok şey var

Web sitenizi hazırlamak, uzun bir yolun ilk adımı. Müşterimizle iş bitimi yolumuzu ayırmayız. Bakım, destek, güncelleme, geliştirme işlerinin yanı sıra dijital pazarlama ekibimizde pazarlama desteği sunarız.